Przez dziurkę od klucza

Wycieczka do Podkowy Leśnej

W dniach 20-21 kwietnia odbyła się wycieczka klasy I i III do Podkowy Leśnej. Uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę z dworca zachodniego pociągiem, następnie pieszo, po wyznaczonych strzałkach, dotarli z peronu do miejsca zakwaterowania. Podczas dwóch dni spędzonych w urokliwej miejscowości uczniowie miło spędzali czas na zajęciach przyrodniczych, plastycznych, muzycznych. Odbywali także długie spacery po okolicy, świetnie bawili się na placu zabaw. Odwiedzili także park egzotycznych ptaków przy kościele i zostały ugoszczone przez siostry zakonne. W piątek po uczniów przyjechali ich rodzice. Impreza zakończyła się wspólnym biesiadowaniem, zajęciami sportowymi i integracyjnymi. Wycieczka bardzo podobała się uczniom. Większość z nich z żalem odjeżdżała do domu.