Szczęśliwe Rytmy

Zespół wokalno-muzyczny Szczęśliwe Rytmy powstał w 2010  roku w odpowiedzi na potrzebę wyrażania dziecięcej ekspresji w artystyczny i ukierunkowany sposób. Na zajęciach, które odbywają się dwa razy w tygodniu, dzieci młodszych klas wspólnie z uczniami gimnazjum integrują się i bawią przy muzyce ucząc się i tworząc.

Przygotowujemy i wykonujemy piosnki, które śpiewamy na różnych uroczystościach w naszej szkole, a także bierzemy udział w imprezach na terenie Warszawy.

W ubiegłym roku zdobyliśmy wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Harcerskiej, braliśmy udział w Mazowieckim Konkursie Karaoke. Wszystkie zdobyte doświadczenia dają nam siłę i wiarę w sens naszej pracy. Kilku uczniów uczy się gry na instrumenach. Część znajduje przyjemność e tańcu i pląsach przy muzyce. Wszystkie te spontaniczne zachowania są wspierane przez nauczyciela prowadzącego.

Zespół liczy obecnie 16 osób - śpiewających i grających. Do zespołu, co roku przyjmowani są wszyscy chętni uczniowie.

Prowadzący: Hanna Matusik, Adam Baranowski

Skład zespołu w poprzednich latach