Ko這 turystyczne

Kolejnym ciekawym miejscem, kt鏎e postanowili鄉y zwiedzi, by Bia造stok. Podczas wycieczki uczestniczyli鄉y w zaj璚iach przyrodniczych dotycz帷ych ro郵inno軼i lasu. Ale najwi瘯sze wra瞠nie wywar豉 na nas wizyta w Bia這stockim Tatrze Lalek. Zwiedzili鄉y piwnice teatru, gdzie znajduje si mn鏀two lalek, a potem obejrzeli鄉y spektakl pt. „Cie”. To by豉 bardzo emocjonuj帷a wycieczka. Pierwszy raz pojechali z nami wszyscy uczniowie klasy 4a.

Pod koniec listopada na zaproszenie pani Uli Parol kolejny raz wybrali鄉y si na spektakl przygotowany przez Grup Teatraln KODOST pt. „Nie INNY”. Przedstawienie oraz poprzedzaj帷y je koncert wywar造 na nas du瞠 wra瞠nie. Dzi瘯ujemy pani Uli za zaproszenie!

Urz康zili鄉y zabaw andrzejkow. By豉 to okazja do spotkania z kolegami, kt鏎zy ju sko鎍zyli nauk w naszej szkole, ale odwiedzaj nas podczas zaj耩 Klubu Absolwenta. Wsp鏊nie uczestniczyli鄉y w zabawach andrzejkowych i dyskotece. Kiedy po瞠gnali鄉y si z absolwentami, zabrali鄉y si za przygotowania do snu, bowiem to nie by dla nas koniec atrakcji – tej nocy spali鄉y w szkole J Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u do galerii zdj耩 z zabaw andrzejkowych.

Nast瘼nie wybrali鄉y si lekcj terenow nad Jeziorkiem Czerniakowskim zorganizowan przez Fundacj Ja Wis豉. Wys逝chali鄉y niezwykle ciekawych opowie軼i na temat Jeziorka Czerniakowskiego. Chodzili鄉y wok馧 akwenu, obserwuj帷 ro郵inno嗆 i zwierz皻a.

Na pocz徠ku listopada wybrali鄉y si Teatru Polonia na spektakl pt. „Alicja po drugiej stronie lustra”. Bardzo nam si podoba這!

Pod koniec pa寮ziernika  2016 r. wybrali鄉y si na jesienn wypraw do pi瘯nego Krakowa. Zwiedzili鄉y m.in. Muzeum pod Sukiennicami i Wawel. Wzi瘭i鄉y udzia w fantastycznych warsztatach w Muzeum Etnograficznym. Obejrzeli鄉y tak瞠 Dzwon Zygmunta i jam Smoka Wawelskiego. Zapraszamy na profil naszej szko造 na Facebook’u, gdzie zamie軼ili鄉y obszern relacj fotograficzn z naszej wycieczki.

Po wakacjach cz這nkowie ko豉 turystycznego z now energi ruszyli na wycieczki.

Na pocz徠ek wybrali鄉y si na Rodzinny Piknik Integracyjny w Parku Szcz窷liwickim. Z ciekawo軼i zwiedzali鄉y stoiska r騜nych organizacji i brali鄉y udzia w zabawach ruchowych. Odwiedzili鄉y r闚nie stoisko naszej szko造, gdzie bardzo mi這 sp璠zili鄉y czas. Potem nadszed czas na wyst瘼 przed publiczno軼i.

Oto dzia豉lno嗆 ko豉 turystycznego w roku szkolnym 2016/2017