Przekażmy energię - aukcja

Przekażmy Energię - Aukcja

Drodzy Rodzice,

Dzięki Fundacji Innogy Polska i "Niewidzialnym Dzieciom" w styczniu Wasze dzieci były zaproszone na warsztaty rękodzielnicze i miały okazję wytworzyć przepiękne arcydzieła plastyczne, które można już wylicytować na aukcji

Następny termin warsztatów to 25.03 godzina 12:00 w Zespole Szkół Specjalnych Nr 92 na ulicy Szczęśliwickiej 45/47.

Warsztaty są bezpłatne i dają dzieciom wyjątkową okazję pracować na rzecz szkoły, która na co dzień otacza ich opieką i wspiera ich rozwój. Przedmioty wykonane będą przeznaczone na aukcję z której cały dochód będzie przekazany na remont naszej sali gimnastycznej. W przyszłym roku stulecie szkoły, marzymy więc by w nowej sali gimnastycznej urządzić prawdziwe świętowanie.

Mamy wspaniałą ekipę wolontariuszy, którzy działają na rzecz naszej szkoły wraz z nauczycielami i terapeutami oraz dyrekcją. Dołączyły do nas dzieci niewidome i Fundacja Ponad Słowami.

Dołączcie i Wy!

- przyjdźcie na warsztaty z przyjaciółmi i rodziną

- podarujcie na aukcję ciekawe przedmioty

- weźcie udział w aukcji całymi grupami - licytujcie wraz z zespołem współpracowników, rodzinami, przyjaciółmi, tak aby pojedyncze przedmioty uzyskały wysoką cenę.

Nasze możliwości twórcze są ograniczone, a potrzeby na remont sali ogromne! Myślimy o zaciemnieniu sali, klimatyzacji i jej wyciszeniu. Marzymy również o specjalnym nagłośnieniu i oświetleniu do przedstawień, które dają naszym dzieciom wspaniałe możliwości odkrywania i  rozwoju swoich pasji.

Wszystko jest opisane na stronie: niewidzialnedzieci.pl/przekaz-energie

Udział na warsztatach prosimy zgłosić do Pana Łukasza Barszczewskiego albo na email: niewidzialne@nieztejbajki.pl. Zgłoszenia są niezbędne do przygotowania odpowiedniej ilości materiałów plastycznych na warsztaty oraz zaproszenia wolontariuszy.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji ze styczniowych warsztatów.