Aktywność ruchowa 2016/2017

Wychowanie fizyczne 2016/2017

Wiosenne wychowanie fizyczne 2015/2016

Skuteczność rzutowa - Ostrówek 17.05.2016

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie koszykarskim, który odbył się w Ostrówku. Agata Boczek zajęła pierwsze miejsce, a Mateusz Nocoń trzecie.

Pierwsza pomoc dla najmłodszych

W dniu 19 maja 2016 roku nasi uczniowie oraz nauczyciele przeprowadzili szkolenie z udzielania pierwszej pomocy dzieciom z zaprzyjaźnionego Przedszkola Integracyjnego nr 314 w Warszawie.

XIV Lekkoatletyczne Mistrzostwa Województwa

Mazowieckiego „SPRAWNI-RAZEM” w Otwocku -

12.05.2016

W dniu 8 maja 2016 roku nasi uczniowie wzięli udział w XIV Lekkoatletycznych Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego „SPRAWNI-RAZEM”, które odbyły się w Otwocku.

Zimowy Turniej w Unihokeja 25.02.2016

W dniu 25 lutego 2016 roku reprezentowaliśmy naszą szkołę w Zimowym Turnieju w Unihokeja, który zorganizowano przy Zespole Szkół Specjalnych nr 98 w Warszawie. W zawodach wzięło udział sześcioro naszych uczniów: Damian Merchel, Hubert Wójcik, Aleksy Paterak, Karolina Świętochowska, Kacper Pasiewicz oraz Mateusz Młynarczyk (najmłodszy uczestnik).

Uczymy się pływać

W ramach zajęć wychowania fizycznego nasi uczniowie uczą się pływać pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia są dostosowane do możliwości oraz aspiracji naszych podopiecznych.

Zima w szkole 2016

Zimowe wychowanie fizyczne spędzamy na świeżym powietrzu. W programie gry i zabawy terenowe oraz zjazdy na sankach! Rodziców prosimy o przygotowanie dodatkowych spodni (najlepiej narciarskich).

Zawody narciarskie - Kopiec Szczęśliwicki 15.12.2015

"Olimpiady specjalne"

Nasza szkoła wzięła udział w zawodach narciarskich, które odbyły się w pobliskim Parku Szczęśliwickim. Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne, na których zaprezentowaliśmy świąteczny układ taneczny.

Zawody pływackie - Pruszków 08.12.2015

W dniu 8 grudnia 2015 roku nasi uczniowie wzięli udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, które odbyły się w pruszkowskiej Pływalni "Kapry". Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Aleksy Paterak (wyróżnienie), Damian Merchel (wyróżnienie), Karolina Świętochowska (srebrny medal w kategorii dziewcząt z gimnazjum), Mateusz Młynarczyk (brązowy medal w kategorii chłopców z klas 4-6).

Gratulujemy osiągnięć!

Turniej Tenisa Stołowego 17.11.2015

W dniu 17 listopada 2015 roku nasi gimnazjaliści uczestniczyli w turnieju tenisa stołowego, który zorganizowano przy Zespole Szkół Specjalnych nr 85 w Warszawie. Naszą szkolę reprezentowało pięciu uczniów: Artur Rębacz, Arkadiusz Zomkowski, Tomasz Strzelczyk, Aleksy Paterak oraz Damian Merchel.

X Mazowiecki Turniej Bowlingowy 05.11.2015

W dniu 5 listopada 2015 roku wzięliśmy udział w X Mazowieckim Turnieju Bowlingowym. Nasi uczniowie odnieśli duży sukces. Gratulujemy!

Dzięwczęta:

1. miejsce - Agata Borczyk

2. miejsce - Aleksandra Skwarecka

3. miejsce - Zuzanna Grot

Chłopcy:

1. miejsce - Kamil Trąbiński

2. miejsce - Mateusz Nocoń

5. miejsce - Krzysztof Mlącki

I Miting Kolarski Olimpiad Specjalnych 04.10.2015

W niedzielę 4 października 2015 roku odbył się I Miting Kolarski Olimpiad Specjalnych. Zawodnicy byli podzieleni  na grupy wiekowe oraz płeć. Zawody odbywały się na dystansach: 500 oraz 1000 metrów.

Nasi uczniowie zdobyli:

1 miejsce (dziewczyny 500m) - Agata Borczyk

1 miejsce ( dziewczyny 1000m) - Zuzanna Osińska

1 miejsce ( chłopcy  gimnazjum 500 m) - Kamil Trąbiński

2 miejsce ( chłopcy szkoła podstawowa 500m) - Michał Pakuła

3 miejsce ( chłopcy szkoła podstawowa 1000m) - Jakub Pakuła

Gratulujemy osiągnięć oraz dziękujemy rodzicom za pomoc