zss92
Wersja polskaEnglish

 Strona główna  »  Kadra  

Kadra



Dyrektor



Elżbieta Nowakowska




Wicedyrektor



Iwona Gaj





Nauczyciele





  • Baranowski Adam - nauczyciel geografii
  • Barszczewski Łukasz - wychowawca œklasy VI
  • Bogdan Gaweł Magdalena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III
  • Borowa Agnieszka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I; terapeuta SI
  • Bućko Katarzyna - nauczyciel
  • Czernecka Monika - wychowawca klasy II gimnazjum
  • Dołowa Joanna - nauczyciel nauczania ind., wychowawca klasy IV
  • Duchnowska Katarzyna - wychowawca klasy IV
  • Florek - Wójtowicz Agnieszka - nauczyciel
  • Gaj Iwona - wicedyrektor, nauczyciel jęz. polskiego
  • Gąsiorowska Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
    wychowawca klasy III
  • Gąsowska Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
    wychowawca klasy IV
  • Grochalski Robert - nauczyciel WF
  • Hyjek Katarzyna - nauczyciel matematyki, wychowawca klasy II gimnazjum
  • Johan Arkadiusz - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wychowawca świetlicy
  • Kolenda Anna - nauczyciel
  • Kolo Justyna - nauczyciel WF
  • Kosmalski Tomasz - nauczyciel WF, wychowawca klasy VI
  • Kościańczuk Justyna - wychowawca klasy VII
  • Kubicka Jagoda - wychowawca klasy VII
  • Lechowska Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta SI, wychowawca klasy II,
  • Łuczka Renata -  nauczyciel informatyki, przyrody,biologii, wychowawca klasy V
  • Matusik Hanna - nauczyciel muzyki
  • Noworolnik Paulina - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy VI,
  • Okoniewska Marta- nauczyciel
  • Osman Magdalena - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VII,
  • Parol Urszula -  nauczyciel
  • Płachecka Anna - wychowawca świetlicy,nauczyciel nauczania indywidualnego
  • Pyrek Konrad - nauczyciel historii i etyki
  • Rozborski Adam - wychowawca świetlicy, nauczyciel WF
  • Sarnecki Radosław - nauczyciel WF, terapeuta integracji sensorycznej
  • Somerfeld Agnieszka - wychowawca klasy III gimnazjum
  • Stańczyk Natalia - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IV
  • Stęślik Monika - nauczyciel biologii i chemii
  • Szaraniec Agata - wychowca klasy III gimnazjum, wychowawca świetlicy
  • Szczęch Hubert - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy III gimnazjum,
  • Szczęch Marlena - nauczyciel
  • Szympliński Michał - nauczyciel matematyki i fizyki, kierownik świetlicy
  • Walędzik Justyna - wychowawca świetlicy,wychowawca klasy III gimnazjum
  • Walkowiak Kinga - nauczyciel plastyki, wychowawca klasy II gimnazjum
  • Więckowska Dorota - nauczyciel
  • Zielinska Anna - nauczyciel religii
  • Zielińska Urszula - wychowawca świetlicy




Terapeuci



  • Ewa Antoszkiewicz – - terapeuta stymulacji słuchowej metodą Johansena; doradca metodyczny m.st. Warszawy ds. kształcenia specjalnego
  • Monika Litwin - muzykoterapeuta
  • Urszula Czerwińska - Rut - neurologopeda
  • Katarzyna Furtak - terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
  • Ewelina Kamińska - terapeuta integracji sensorycznej
  • Joanna Kołucka - terapeuta biofeedback, biblioterapeuta
  • Paulina Mosur - terapeuta integracji sensorycznej
  • Elżbieta Nowakowska - dyrektor, terapeuta prowadzący zajęcia metodą  W. Sherborne
  • Magdalena Pyra- logopeda
  • Monika Ulatowska - terapeuta integracji sensorycznej, psycholog
  • Agata Wochna - reedukator, terapeuta stymulacji słuchowej metodą Johansena
  • Julia Wójcik - psycholog, terapeuta biofeedback
  • Urszula Wróblewskaterapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
  • Kalina Zajączkowska - – logopeda
  • Kamilla Zawadzka - pedagog, terapeuta SI



Asystenci nauczycieli



  • Deptuła Natalia
  • Florczak Beata
  • Gregorczyk Jadwiga
  • Jastrzębska Katarzyna
  • Kopka Olga
  • Łuczkowska Justyna
  • Pastuszko Izabela
  • Przybylska Magdalena
  • Sawicka Olga
  • Stankiewicz Anna
  • Stempień Teresa
  • Szczepańczyk Szymon
  • Zając Daria
  • Zajączkowska Agnieszka
  • Zielińska Iwona

Pracownicy administracji i obsługi




  • Beata Boczkowska - woźna
  • Bożena Dragan - starsza woźna
  • Małgorzata Gaj - sekretarz szkoły
  • Barbara Gawron - kucharz
  • Hanna Hrydzewicz - kierownik gospodarczy
  • Katarzyn Libura - informatyk
  • Zygmunt Nowakowski - dozorca
  • Agnieszka Nienałtowska - sprzątaczka
  • Dorota Sobolewska - intendent/pomoc administracyjna
  • Janina Elżbieta Walter - pomoc kuchenna
  • Mirosław Wędel - konserwator
  • Edyta Winiarska - starsza woźna