zss92
Wersja polskaEnglish

 Strona główna  »  Kadra  

Kadra



Dyrektor



Elżbieta Nowakowska




Wicedyrektor



Iwona Gaj





Nauczyciele





  • Baranowski Adam - nauczyciel geografii
  • Barszczewski Łukasz - wychowawca œklasy VI
  • Bogdan Gaweł Magdalena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Borowa Agnieszka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III; terapeuta SI
  • Bućko Katarzyna - nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  • Czernecka Monika - wychowawca klasy III gimnazjum
  • Dołowa Joanna - nauczyciel nauczania ind., wychowawca świetlicy
  • Domańska Zofia - wychowawca świetlicy
  • Florek - Wójtowicz Agnieszka - nauczyciel jęz. polskiego, historii, WOS; wychowawca klasy III gimnazjum
  • Gaj Iwona - wicedyrektor, nauczyciel jęz. polskiego
  • Gąsiorowska Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
    wychowawca klasy II
  • Gąsowska Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
    wychowawca klasy III
  • Grochalski Robert - nauczyciel WF
  • Hyjek Katarzyna - nauczyciel matematyki, wychowawca klasy I gimnazjum
  • Johan Arkadiusz - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wychowawca świetlicy
  • Kawecka Jarosława- nauczyciel religii
  • Kolenda Anna - nauczyciel na urlopie macierzyńskim
  • Kolo Justyna - nauczyciel WF
  • Kosmalski Tomasz - nauczyciel WF
  • Kościańczuk Justyna - wychowawca klasy VI
  • Kruszewska Aleksandra - nauczyciel na urlopie macierzyńskim
  • Kubicka Jagoda - wychowawca klasy VI
  • Lechowska Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I,
  • Łaskawiec Magdalena - nauczyciel na urlopie zdrowotnym
  • Łuczka Renata -  nauczyciel informatyki, przyrody, wychowawca klasy IV, wychowawca świetlicy
  • Łukasiewicz Lidia - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • Matusik Hanna - nauczyciel muzyki
  • Okoniewska Marta- nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  • Osman Magdalena - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI,
  • Parol Urszula - nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy
  • Płachecka Anna - wychowawca świetlicy
  • Rozborski Adam - wychowawca świetlicy
  • Rydzewska Ilona  - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III, wychowawca świetlicy
  • Sarnecki Radosław - nauczyciel WF, terapeuta integracji sensorycznej
  • Somerfeld Agnieszka - wychowawca klasy III gimnazjum
  • Stęślik Monika - nauczyciel biologii i chemii
  • Szaraniec Agata - wychowca klasy II gimnazjum, wychowawca świetlicy
  • Szczęch Hubert - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy II gimnazjum,
  • Szczęch Marlena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III, wychowawca świetlicy
  • Szympliński Michał - nauczyciel matematyki i fizyki, kierownik świetlicy
  • Tkaczyk Maria - nauczyciel doradztwa zawodowego
  • Walędzik Justyna - wychowawca świetlicy
  • Walkowiak Kinga - nauczyciel plastyki, wychowawca klasy I gimnazjum
  • Więckowska Dorota - wychowawca klasy V
  • Zielinska Anna - nauczyciel religii
  • Zielińska Urszula - wychowawca świetlicy




Terapeuci



  • Ewa Antoszkiewicz – - terapeuta stymulacji słuchowej metodą Johansena; doradca metodyczny m.st. Warszawy ds. kształcenia specjalnego
  • Urszula Czerwińska - Rut - logopeda
  •  Katarzyna Furtak - terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
  • Wioletta Gaweł - psycholog
  • Ewelina Kamińska - terapeuta integracji sensorycznej  na urlopie macierzyńskim
  • Joanna Kołucka - terapeuta biofeedback, biblioterapeuta
  • Paulina Mosur - terapeuta integracji sensorycznej
  • Elżbieta Nowakowska - dyrektor, terapeuta prowadzący zajęcia metodą  W. Sherborne
  • Magdalena Pyra- logopeda
  • Monika Ulatowska - terapeuta integracji sensorycznej
  • Agata Wochna - reedukator, terapeuta stymulacji słuchowej metodą Johansena
  • Julia Wójcik - psycholog, terapeuta biofeedback
  • Urszula Wróblewskaterapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
  • Kalina Zajączkowska - – logopeda
  • Kamilla Zawadzka - pedagog, terapeuta SI



Asystenci nauczycieli




  • Małgorzata Busma 
  • Natalia Deptuła 
  • Aleksandra Durka
  • Alicja Janik
  •  Patrycja Karasińska
  • Justyna Łuczkowska 
  •  Agnieszka Mazur
  • Paulina Noworolnik
  •  Izabela Pastuszko
  • Anna Płachecka
  •  Edyta Rojek
  • Małgorzata Sekular
  • Natalia Stańczyk
  •  Małgorzata Wąsiewicz
  • Agnieszka Widmańska
  • Agnieszka Zajączkowska
  • Urszula Zielińska




Pracownicy administracji i obsługi




  • Beata Boczkowska - woźna
  • Bożena Dragan - starsza woźna
  • Małgorzata Gaj - sekretarz szkoły
  • Barbara Gawron - kucharz
  • Hanna Hrydzewicz - kierownik gospodarczy
  • Katarzyn Libura - informatyk
  • Zygmunt Nowakowski - dozorca
  • Agnieszka Nienałtowska - sprzątaczka
  • Dorota Sobolewska - intendent/pomoc administracyjna
  • Janina Elżbieta Walter - pomoc kuchenna
  • Mirosław Wędel - konserwator
  • Edyta Winiarska - starsza woźna